Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

L. Linkevičius pasveikino naująjį Jungtinės Karalystės užsienio reikalų sekretorių

Sukurta 2019.07.25 / Atnaujinta 2019.07.25 16:56

Laikinai einantis pareigas užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius liepos 25 dieną pasveikino naujai paskirtą Jungtinės Karalystės užsienio reikalų sekretorių Dominicą Raabą ir palinkėjo didžiausios sėkmės einant šias atsakingas pareigas.

„Lietuva buvo ir išliks Jungtinės Karalystės sąjungininke ne tik pakilimo laikotarpiais, bet ir vyraujant sunkumams. Tikiuosi, kad dvišalių santykių dinamika, kaip ir iki šiol, vystysis pozityvia linkme bei toliau glaudžiai bendradarbiausime įvairiuose regioniniuose formatuose“, – akcentavo L. Linkevičius.

Sveikinimo laiške ministras pabrėžė, kad Lietuvos ir Jungtinės Karalystės pozicijos įvairiais politiniais ir saugumo klausimais sutampa. Ministras padėkojo už britų karių dislokavimą NATO priešakinių pajėgų bataliono kovinėje grupėje bei dalyvavimą NATO oro policijos misijose Baltijos šalyse. Ministras taip pat paminėjo lietuvių bendruomenę Jungtinėje Karalystėje, kuri abi šalis jungia stipriu ryšiu.

Jungtinės Karalystės užsienio reikalų sekretorius D. Raabas buvo paskirtas naujojo Ministro Pirmininko Boriso Johnsono. Prieš tai D. Raabas ėjo Išstojimo iš Europos Sąjungos sekretoriaus pareigas. 

Susijusios naujienos Visos naujienos »
1.jpg

Spalio 4 dieną vyko Lietuvos ambasados Jungtinėje Karalystėje ir edukacinio centro „Lighthouse“ organizuojamas tarptautinis jaunųjų talentų konkursas. Konkurso tikslas – skatinti bendruomeniškumą tarp lietuvių kilmės vaikų ir paauglių iš įvairių pasaulio šalių, puoselėti lietuvių kalbą, motyvuoti vaikus bei paauglius kūrybinei veiklai, suteikti galimybę atskleisti talentus.

Kultūros renginiai » Atstovybių naujienos » Užsienio lietuviai »

Rugsėjo 10 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius Londone susitiks su Jungtinės Karalystės (JK) užsienio reikalų ir vystomosios pagalbos sekretoriumi Dominicu Raabu.

Dvišaliai santykiai »
DSC_7443.jpg

Rugpjūčio 25 dieną ministras Linas Linkevičius virtualiame pokalbyje su Europos Sąjungos (ES) vyriausiuoju derybininku ES-Jungtinės Karalystės (JK) ateities santykių klausimais Michel Barnier aptarė vykstančias ES-JK derybas. Pokalbyje aptarti ir svarbiausi Lietuvos interesai derybose: Lietuvos piliečių teisių apsauga, glaudus bendradarbiavimas ekonomikos bei užsienio, saugumo ir gynybos srityse.

Litvakų dienos.jpg

Gegužės 27 dieną prasidėjo Lietuvos ambasados Jungtinėje Karalystėje jau 9-ąjį kartą organizuojamos Litvakų dienos Londone.  Kasmet gausų būrį londoniečių pritraukiantis trijų dienų renginys šiemet pirmą kartą vyksta virtualiai. Litvakų dienų atidarymo koncertą socialiniuose tinkluose stebėjo beveik šeši tūkstančiai žiūrovų.

Kultūros renginiai » Atstovybių naujienos »
download.jpg

Gegužės 27 dieną prasideda Lietuvos ambasados Jungtinėje Karalystėje jau devintąjį kartą organizuojamos Litvakų dienos Londone. Kasmet gausų būrį londoniečių pritraukiantis trijų dienų renginys šiemet dėl karantino pirmą kartą vyks virtualiai – susitikimai ir diskusijos vyks internetu.

Kultūros renginiai » Atstovybių naujienos »

Vasario 25 dieną užsienio reikalų viceministras Albinas Zananavičius Briuselyje dalyvaus Europos Sąjungos (ES) Bendrųjų reikalų tarybos (BRT) posėdyje, kuriame pagrindinis dėmesys bus skiriamas Europos Sąjungos teisėkūros planavimui remiantis Europos Komisijos paskelbta 2020 metų darbo programa.

Daugiašaliai santykiai »