Temos Žymėti visasAtžymėti visus

ministras.jpg

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Užsienio reikalų ministras pasveikino Ispaniją Nacionalinės šventės proga

Sukurta 2017.10.12 / Atnaujinta 2017.10.12 14:22
  Užsienio reikalų ministras pasveikino Ispaniją Nacionalinės šventės proga

  Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Ispanijos užsienio reikalų ir bendradarbiavimo ministrą Alfonso María Dastis Quecedo Nacionalinės dienos proga.

  „Ir gerais, ir sunkiais laikais Lietuva buvo ir bus Ispanijos sąjungininkė. Linkiu Ispanijos žmonėms vienybės ir gerovės“, – rašoma L. Linkevičiaus laiške.

  Spalio 12 dieną Ispanija mini Kristupo Kolumbo Amerikos atradimo 525-ąjį jubiliejų. Ministras laiške pabrėžė, kad Kolumbo palikimas įkvepia mus drąsiai pasitikti šiandienos iššūkius ir prisiimti atsakomybę už mūsų europinės šeimos ir transatlantinės partnerystės ateitį.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »

  Užsienio reikalų ministerija šiuo metu neturi duomenų, kad Ispanijos Katalonijos regione kilusių neramumų metu būtų nukentėję Lietuvos piliečiai. Katalonijos regione esantiems Lietuvos piliečiams rekomenduojame vengti apsilankymų vietose, kur vyksta masiniai susibūrimai, sekti vietinės žiniasklaidos pranešimus ir laikytis saugumo pajėgų įsakymų.

  Konsulinės naujienos »
  35313873731_4191e264fb_k.jpg

  Šiandien Vilniuje užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su darbo vizito į Lietuvą atvykusiu Ispanijos Karalystės užsienio reikalų ir bendradarbiavimo ministru Alfonso María Dastis Quecedo. Aptarti aktualiausi dvišalio, saugumo regione, bendradarbiavimo Europos Sąjungoje ir NATO, Rytų kaimynystės ir energetinio saugumo klausimai.

  Dvišaliai santykiai »

  Vilniuje birželio 21 dieną lankysis Ispanijos Karalystės užsienio reikalų ir bendradarbiavimo ministras Alfonso María Dastis Quecedo.

  Dvišaliai santykiai »
  _MG_5665.jpg

  Užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius vasario 7 dieną susitiko su Ispanijos Karalystės ambasadoriumi Lietuvoje Emilio Fernández-Castano. Susitikimo metu aptarti dvišalio bendradarbiavimo, ES saugumo ir gynybos, Europos kaimynystės politikos ir kiti klausimai.

  Dvišaliai santykiai »

  Gruodžio 16 d. Barselonoje iškilmingai paminėta Lietuvos ir Ispanijos diplomatinių santykių atkūrimo dvidešimt penkerių metų sukaktis.

  Atstovybių naujienos »
  susitikimas1.jpg

  Lapkričio 24 d. Lietuvos ambasadoje Madride  vyko   Lietuvos garbės konsulų Ispanijoje susitikimas, kurio metu garbės konsulams buvo pristatomos Lietuvos politinės ir ekonominės aktualijos.

  Atstovybių naujienos »

  Naujienlaiškio prenumerata