Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

AKTUALI INFORMACIJA LIETUVOS RESPUBLIKOS PILIEČIAMS

Sukurta 2020.03.17 / Atnaujinta 2020.03.17 17:35

Pastaruoju metu plintant naujai kronos viruso infekcijai (COVID-19) Lietuvos Respublikos ambasada Rusijoje Federacijoje ir Uzbekistano Respublikoje sulaukia didelio LR piliečių paklausimų kiekio dėl informacijos apie grįžimą į Lietuvą, konsulinių paslaugų atlikimo  ir pagalbos prašymų iš piliečių, vykstančių tranzitu per Rusijos oro uostus.

Informuojame, kad visi asmenys, kurie pageidautų grįžti į Lietuvą iš Rusijos ar Uzbekistano, turi galimybę užsiregistruoti Ambasadoje el. pašto adresu [email protected]. Tuo atveju, jeigu būtų organizuojamas centralizuotas LR piliečių evakavimas Ambasada nedelsiant susisieks su visais užsiregistravusiais asmenimis bei paskelbs šią informaciją savo tinklapyje ir socialinių tinklų paskyrose. Esant galimybei likti Rusijoje (jeigu yra gyvenamoji vieta ir kitos sąlygos tokiam pasilikimui), rekomenduotume palaukti grįžimo į Lietuvą, kol nebus atšaukti apribojimai, susiję su COVID-19. Taip pat primygtinai ragintume visų asmenų laikytis vietos institucijų nurodymų, siekiant minimizuoti riziką sau ir savo artimiesiems.

Pažymime, kad Ambasada atlieka neatidėliotinus konsulinius veiksmus Lietuvos Respublikos piliečiams. Dėl detalesnės informacijos prašome skambinti į Ambasadą tel.  +7 495 785 8605, +7 495 785 8625 arba rašyti el. paštu [email protected].

Ambasada nuolat seka informaciją, susijusią su COVID-19 plitimu, kurią skelbia Rusijos ir Lietuvos institucijos, o aktualiausias naujienas talpina savo interneto puslapyje ir „Facebook“ paskyroje. Maloniai rekomenduotume nuolat tikrinti mūsų skelbiama informaciją šaltiniuose, o turint klausimų – kreiptis nurodytais kontaktiniais tel. nr. ar el. paštu.

Esant neatidėliotinos pagalbos atvejams, prašome skambinti budinčiu mob. tel. Nr. +7 964 569 3396.

Naujienlaiškio prenumerata