Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
IMG_9193.JPG

Vasario 27 d. Maskvoje Lietuvos Respublikos laikinasis reikalų patikėtinis Vytautas Žalys kartu su Europos Sąjungos, JAV, Kanados, Norvegijos ir kitų valstybių ambasadoriais ir diplomatais padėjo gėles buvusio Rusijos vicepremjero ir žymaus opozicijos lyderio Boriso Nemcovo nužudymo vietoje.

Užsienio politika ir diplomatija »
IMG_8816.JPG

Maskvoje vasario 10 d. atsidarė 27-oji  maisto pramonės paroda „Prodekspo 2020“. Tai yra vienas didžiausių tokio pobūdžio renginių Rusijoje, kuris pritraukia rinkos lyderius net tik iš pačios Rusijos, bet ir daugelio kitų valstybių. Parodoje tradiciškai dalyvavo nemažai Lietuvos įmonių ir vietinių kompanijų, prekiaujančių lietuviška produkcija. Laikinasis reikalų patikėtinis Vytautas Žalys su kitais ambasados atstovais apsilankė parodoje ir dalyvavo jos atidarymo ceremonijoje, o vėliau susitiko su lietuviškų įmonių atstovais ir jų partneriais. Susitikimo metu diplomatai su Lietuvos įmonėmis aptarė lietuviškos maisto pramonės produkcijos pristatymo vietos rinkoje klausimus, produktų eksporto iš Lietuvos į Rusiją tematiką, taip pat kylančius iššūkius ir tolimesnius plėtros vietos rinkoje planus.

Užsienio politika ir diplomatija »
ANV_09221.jpg

Uzbekistano užsienio reikalų ministras Abdulazizas Kamilovas lapkričio 21 d. Taškente priėmė kadenciją baigiantį ambasadorių Remigijų Motuzą.

Užsienio politika ir diplomatija »
1.jpg

2019 m. lapkričio 19-21 dienomis Uzbekistane įvyko Lietuvos verslo misija, kurioje dalyvavo Lietuvos įmonių, universitetų, kolegijų ir asocijuotų verslo struktūrų atstovai. Jos metu Uzbekistano Prekybos ir pramonės rūmuose organizuota apvalaus stalo diskusija, surengti B2B susitikimai bei aplankyta Taškente vykusi pramonės produkcijos paroda.

Užsienio politika ir diplomatija »
IMG_6680.JPG

Spalio 28 dieną Lietuvos ambasada Maskvoje surengė diskusiją, kurios metu Rusijos politikos ekspertai ir nevyriausybinių organizacijų atstovai su užsienio valstybių diplomatais pasidalijo  įžvalgomis apie Rusijos gyventojų požiūrį į šalyje vykstančius procesus, naujus veidus ir idėjas Rusijos politikoje.

Užsienio politika ir diplomatija »
IMG_4247.JPG

Gegužės 8-ąją, tęsiant susiklosčiusią tradiciją, Lietuvos ambasados Rusijoje darbuotojai aplankė Amžinosios ugnies memorialą, esantį prie Kremliaus sienų. Lietuvos diplomatai tylos minute pagerbė II-ojo pasaulinio karo aukų atminimą, padėjo lietuviška trispalve papuoštą gėlių vainiką ir  gėlių.

Užsienio politika ir diplomatija » Istorinė, kultūros diplomatija »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata