Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA PRIE ŠVENTOJO SOSTO IR MALTOS ORDINUI

Adresas: Via Giulia 66, 00186 Roma, ITALY

plačiau »

Tel. +39 0668192858
Faksas +39 0668809596
El. paštas

Lietuvoje maltiečių veiklos jubiliejaus proga lankėsi Maltos ordino atstovai

Sukurta 2016.09.13 / Atnaujinta 2016.09.14 14:03

Rugsėjo 6–12 d. Lietuvoje viešėjo Maltos ordino Didysis Kancleris Albrechtas Freiherris von Boeselageris ir ordino Didysis Hospitalierius Dominique de La Rochefoucauld-Montbel. Vizitas vyko minint 25-ąsias Maltos ordino pagalbos tarnybos (maltiečių) veikimo Lietuvoje metines.

Rugsėjo 12 d. Albrechtas von Boeselageris susitiko su ministru pirmininku A. Butkevičiumi. Tą pačią dieną Didysis Kancleris su Lietuvos Užsienio reikalų ministru L. Linkevičiumi aptarė tolesnes Lietuvos ir Maltos ordino bendradarbiavimo gaires, šiandien itin aktualias migracijos ir humanitarinės pagalbos problemas Ukrainoje, Šiaurės Afrikoje ir Artimuosiuose Rytuose. A. Butkevičius ir L. Linkevičius išreiškė padėką Maltos ordinui dėl jų vykdomos veiklos Lietuvoje, pažymėdami, kad misijos mastas šalyje per 25 gyvavimo metus itin išaugo.

Minint 25-ąsias maltiečių veikimo Lietuvoje metines rugsėjo 8 d. LR Vyriausybės rūmuose taip pat vyko Ministro Pirmininko A. Butkevičiaus globojama tarptautinė konferencija „Įveikim iššūkius drauge“, kurioje dalyvavo Maltos ordino atstovai iš įvairių šalių. Rugsėjo 10 d. Vilniuje buvo surengta konferencija „Facing challenges together“, kurioje greta Maltos ordino atstovų dalyvavo ir Europos šalių Maltos ordino asociacijų ir pagalbos tarnybų prezidentai, ambasadoriai.

Naujienlaiškio prenumerata