Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA PRIE ŠVENTOJO SOSTO IR MALTOS ORDINUI

Adresas: Via Giulia 66, 00186 Roma, ITALY

plačiau »

Tel. +39 0668192858
Faksas +39 0668809596
El. paštas

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius dalyvavo Popiežiaus Pranciškaus bendrojoje audiencijoje Vatikane

Sukurta 2017.03.15 / Atnaujinta 2017.03.15 17:51
  Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius dalyvavo Popiežiaus Pranciškaus bendrojoje audiencijoje Vatikane

  Kovo 15 d. Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius dalyvavo Popiežiaus Pranciškaus bendrojoje audiencijoje Vatikane.

  Ministras kartu su Lietuvos pašto vadove Lina Minderiene pristatė Popiežiui pirmą kartą istorijoje išleistą bendrą Lietuvos ir Vatikano pašto ženklą, skirtą Žemaičių (Medininkų) vyskupijos įkūrimo 600 metų jubiliejui pažymėti.

  L. Linkevičius pasveikino Popiežių Pranciškų su ketvirtosiomis jo pontifikato metinėmis ir palinkėjo tvirtybės jo ganytojiškame kelyje, skleidžiant gailestingumo, socialinės atsakomybės, susitaikymo ir taikos žinią, atkreipiant pasaulio bendruomenės dėmesį į skaudžiausias šių dienų problemas.

  „Lietuvos ir Šventojo Sosto ryšiai mums visada buvo ir bus ypatingi. Labai tikimės, kad rasite galimybę aplankyti Lietuvą, kur esate labai laukiamas. Jūsų dėmesys ir padrąsinimas būtų nepaprastai reikšmingas Lietuvos žmonėms“ – sakė ministras.

  Bendras pašto ženklas pradėtas platinti Lietuvoje ir Vatikane šių metų vasario 10 dieną. Dailininko V. Butrimo sukurtame pašto ženkle vaizduojamas Lietuvos didysis kunigaikštis Vytautas ir pirmasis Žemaičių vyskupas Motiejus Vilnietis (Trakiškis). Valdovo rankose – bažnyčios pastatas kaip tikėjimo ir kultūros simbolis. Lietuvoje jis išleistas 200 tūkst., Vatikane – 360 tūkst. egzempliorių tiražu.

  Naujienlaiškio prenumerata