Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA PRIE ŠVENTOJO SOSTO IR MALTOS ORDINUI

Adresas: Via Giulia 66, 00186 Roma, ITALY

plačiau »

Tel. +39 0668192858
Faksas +39 0668809596
El. paštas

Vilniuje Bažnytinio paveldo muziejuje pristatytas Vatikano ir Lietuvos pašto išleidžiamas bendras pašto ženklas

Sukurta 2017.02.10 / Atnaujinta 2017.02.10 15:48
  Vilniuje Bažnytinio paveldo muziejuje pristatytas Vatikano ir Lietuvos pašto išleidžiamas bendras pašto ženklas

  Penktadienį, vasario 10 dieną, Vilniuje Bažnytinio paveldo muziejuje iškilmingai pristatytas Vatikano filatelijos ir numizmatikos biuro ir Lietuvos pašto išleistas bendras pašto ženklas skirtas Žemaičių vyskupijos įkūrimo 600 metų jubiliejui.

  Naujasis pašto ženklas pristatytas Lietuvos Katalikų bažnyčios hierarchams bei Vilniuje reziduojantiems užsienio valstybių ambasadoriams. Šia proga į Lietuvą atvyko Vatikano pašto ir monetų kalyklos vadovas Mauras (Mauro) Olivieri. Pristatyme dalyvavo ir Lietuvos Respublikos ambasadorė prie Šventojo Sosto ir Maltos Ordinui Irena Vaišvilaitė.

  Žemaičių (Medininkų) vyskupijos įkūrimo 600 metų jubiliejui skirtą Vatikano ir Lietuvos pašto bendrai išleistą pašto ženklą sukūrė lietuvių dailininkas Vaclovas Butrimas. Dailininko sukurtame pašto ženkle vaizduojamas Lietuvos didysis kunigaikštis Vytautas ir pirmasis Žemaičių vyskupas Motiejus Vilnietis (Trakiškis). Valdovo rankose – bažnyčios pastatas kaip tikėjimo ir kultūros simbolis. 

  Vatikano ir Lietuvos pašto bendras ženklas išleistas pirmą kartą. Ryšių užmezgimą iniciavo Lietuvos ambasada prie Šventojo Sosto.

  Daugiau informacijos čia

  Naujienlaiškio prenumerata